Üyelere, Uyarılar

Sevgili CHPliler
Aşağıdaki görüş “Atatürk Bizi Mandalardan Kurtardı Ama, Asıl İçimizdeki Mandaları Unutmuş.”baslığıyla yazıldı. Yazar ve yazının yayınlandığı yayın organı Atatürk ün yolundan gittiğini söylemektedir.
Araştırın bakalım, sözü edilen ülkelerde böyle bir cezalandırma var mı ?Varsa, hangi tarihlerde taslanarak insanlar cezalandırılmıştır.Irak, ABD ve İngiltere öncülüğünde işgal edildi.Diğer ülkelerinde kimin hedefinde olduğunu düşünerek yazıyı okuyun.Bu yazı kimin isine yarar? Düşünün;
Gözleri bile görünmeyen, İranlı, Libyalı ve Mısırlı Kadınları, Suçluya cezasını kanun gereği değil de toprağa gömülerek insanları taşlayarak öldüren İran’ı ve Saddam Hüseyin” Hakan Sönmez 01 Aralık 2011 İlk Kurşun Gazetesi.
http://www.ilk-kursun.com/haber/88438
Gazi Mustafa Kemal Atatürk ün yolundan gidenler söylem ve eylemlerine 
dikkat etmek zorundadır.Dostlarımızı uyarmak görevimizdir.
Bilmemek değil,öğrenmemek ayıp derler.Örneğin ben Iranın secim sistemini bilmiyorum. Cahil miyim ?
Yoksa yalan yanlış bilgilerle, iste molla deyip kötülemek mi, cahilliktir? Bunu bilerek yaparsam bana ne dersiniz?
İlk Kurşun Gazetesi. hepimizden daha dikkatli olmak zorundadır.
Herkes söylemine, kiminle olduğuna dikkat etmelidir.Bu uyarıyı da sorgulayın,araştırın Atamızın yolundan emin adımlarla yürüyün.
Saygılarımla   chpuye

Sevgili CHPliler       Uyarı 2
Iran ve Suriye ile en son ne zaman savaş yaptık. Gazi Mustafa Kemal Atatürk Suriye’de kime karsı savaştı?Iran ile Osmanlı ve Cumhuriyet dönemindeki ilişkilere bakin.Bölücü terör örgütü ne zamandan beri kuzey ıraktadır.AKP iktidarı döneminde Suriye de midir ki iktidar bi uyarıda bile bulunmamış? Araştırın; Düşünün;
“Suriye ve İran dururken, ABD ve İsrail ile dost olmaya çalışmak. Kaldı ki bize ne İran’dan, ne Suriye’den, ne ABD’den, nede İsrail den zaten dost olmaz, Olmadı da”
“Düne kadar topraklarında PKK’lı teröristleri barındıran Suriye’ye en ufak bir uyarıda bulunmaktan haciz olan Sayın AKP İktidarı,”
Hakan Sönmez  İlk Kurşun Gazetesi  29 Kasım 2011
http://www.ilk-kursun.com/haber/88324
Bunlar
Atatürk’ün  yolundan gittiğini idda eden bir yayın organında yazıldı.
Hatayı vatan toprağına katarken Atatürk İngiliz,ABD, İtalyan genel kurmay başkanlarını mi Fransa’nın karsısında durdu?
Ben buna komşuyu, Atatürk’ü arkadan vurma derim.Türkiye.İran ve Suriye kimin hedefindedir? Atatürk Libya da, İtalyanlara karsı savaşırken,kafasına atılan, Fransız, İtalyan ABD (NATO) bombaları değil miydi? Maalesef Atamızın partisinin yönetim ve vekilleri de buna destek verdi?
Irak’ın işgaline karsı gösterdiği tavrı gösterip hayır demedi?
Pir sultanin dediği gibi  bu savaşta Libya’ya,Suriye’ye,İran gül bile atmak zalimlere hizmettir.
Rusya diye diye ülkemiz kimin kontrolüne girdiğini düşünün.
İran diye diye hangi Müslümanların(Aslında Müslümanlıkla ilişkileri yok) ülkeyi yönettiğine bi bakın.ihraç edilen din ve rejim İran’dan mı, başka bir ülkeden mi ihraç edildi: Düşünün
Gazi Mustafa Kemal Atatürk ün yolundan gidenler söylem ve eylemlerine dikkat etmek zorundadır. İlk Kurşun, hepimizden daha dikkatli olmalıdır
Herkes söylemine, kiminle olduğuna dikkat etmelidir.Bu uyarıyı da sorgulayın,araştırın Atamızın yolundan emin adımlarla yürüyün.
Saygılarımla   chpuye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir