Kurallar

YASAL
Bu çalıştay’ın bir katılımcısı olarak, aşağıdaki site kullanım hüküm ve şartlarını ve gizlilik sözleşmesini kabul etmektesiniz.Hükümlerini kabul etmiyorsanız katılmayın
Chpuye.com Gizlilik Politikası ve bu sitede yayınlanan diğer Şartları, kuralları, sözleşmeleri değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. İşbu site hükümlerini, genel site Şartlarını, üyelik Şartlarını, gizlilik politikası veya bu sitede yayınlanan diğer Şartları, kuralları veya sözleşmeleri düzenli olarak incelemek sizin sorumluluğunuzdadır.

Chpuye.com size bu Kullanım Şartları’nda belirtilmiş sınırlar çerçevesinde web sitesini kullanma İznini verir.

 Chpuye.com  kullanıcının fikrini, tavsiyesini, düşüncesini sitesinde yayınlamak  zorunda değildir. kullanıcıları arasındaki bağlantılarda olacaklardan sorumlu tutulamaz. 

 Sakıncalı  site adresleri vermek; ilgisiz yazılar yazmak; telif hakkı telif haklarına aykırı iletiler yollamak, yasalara, kurallara aykırı  yazı yollamak, kesinlikle yasaktır ve üyelik iptali nedenidir.

 Chpuye.com ile ilişkili  3. kurumlar ya da kişilerden  gelebilecek zarardan  sorumlu tutulamazlar, Chpuye.com web sitesinin kullanımı ile ilgili olan tüm riskler sizin sorumluluğunuzdur. çeşitli zararlı programların bilgisayarınıza geçmesi halinde ki bu 3. Kişinin yaptığı bir şey olacaktır

 Chpuye.com sizi zarara sokacak hiçbir sitenin sizinle bağlanmasına aracı olmadığı gibi İçeriğinde zarar verebilecek materyaller içermemektedir.

Chpuye.com İçerikteki yanlışlıklar ya da hatalar dolayı sorumluluk üstlenmez;

Chpuye.com´un Kullanım şartlarını kabul etme yeterliliğinde olduğunuzu onaylıyorsunuz.

 Çalış tayımıza elektronik  posta yoluyla yolladığınız yazılarda  chpuye.com’a telif hakkı ödeme zorunluluğu olmayan, kalıcı, kısıtlaması olmayan, lisans veriyorsunuz.Servis kullanım şartları ve tüm hakları ve buna dair tüm lisanslar burada koruma altına alınmıştır.

 Bu lisans telif hakkı, servis markası ya da patent kanunu hakları da dahil olmak üzere, bütün mülkiyet haklarını kullanma hakkını kapsar.

 chpuye.com de ki  yazı ve dosyalar kopyalayamaz, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz, başka bir bilgisayara yükleyemez, telif hakları ve diğer mülkiyeti belirten duyuruları olduğu gibi bırakmanız koşuluyla, kendi kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarınız için bu siteden faydalanabilirsiniz.

 Kaynak bildirmek şartı ile, kişiler yada kurumlar, her türlü iletişimi kullanarak, partiye, kişilere  iletebilir, kamuoyunun dikkatine sunabilir

 Makaleler sahipleri tarafından yazılı izin verilmediği sürece Kullanılmazlar

Çalıştayımıza görüşlerini  sunanlar, kendi görüşlerinden sorumludur. chpuye.com de kendi görüşlerinden sorumlu olacaktır.

 Üyelerin, herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini (ad, soyadı, adres, telefon numarası vb.) yayınlaması kesinlikle yasaktır. üyeleri rahatsız edecek iletiler göndermek yasaktır.

Katılımcılar bu kuralları okuyup uymak zorundadır.