Nasıl katılacağız

Chpuye.com gündelik haberlerin yer aldığı bir site değildir. Çalış tayımızı takip ederken bugün yeni bir şey yok diye kızmayın. 3-4 günde bir, haftada bir takip ederek katkıda bulunmanız yeterli olabilir. Çalıştayımız da  bilgi, haber ve tartışmalar yer alacaktır.
Üyeler  üye olarak, seçmenler üye olmadan direkt görüşlerini yazabilecek.
Üyeler isim ve soyadı, İlçesini belirtmeli, daha sonra kullanıcı ismi kullanarak görüşlerini yazabilirler.
ILKELER
Görüşlerimizi yazarken Türkiye Cumhuriyeti kanunlarını dikkate alacağız. Partimizi ve yöneticilerimizi Tüzüğümüze ve programına uyarak eleştiri ve önerimizi yapacağız.

Esas olan partinin ve kişilerin çıkarı değil ülkenin ve halkımızın çıkarlarıdır.Tam bağımsız Türkiye’den yanayız

Yöneticilerimizin program ve tüzüğe uyup uymadıklarını takip edeceğiz.

Üyeler özgürce parti hukukuna uyarak eleştiri ve önerilerini ifade edecektir.

Türk gelenek ve göreneklerine aykırı yazılar yayınlamak; saldırgan, başkalarının kişisel haklarını zedeleyen, cinsellik içeren din, dil, ırk ayrımına yönelik iletiler göndermek; kaba, kin dolu,yazılar yazmak ve bu konularda gereçler yayınlamak, küfürlü yazışmak, küçük düşürücü iletiler göndermek yasaktır.

Etnik ve mezhepsel  ayrılıkları aşılamak, yurt bütünlüğüne tehlike oluşturacak şekilde ilgili farklılıklar tartışılamaz.

Demokrasi karşıtı , Cumhuriyetin temel değerlerine  karsı, hiç bir görüşe yer verilmez.

Çalıştay da dedikodular, öncelikli olmayan sorunlar, yapay gündem  konuları konuşulmaz.

Çalıştay da,başka bir site katılımcısını veya üçüncü bir şahsı veya bir kurumu küçültücü veya hakaret edici yazılar yazılamaz.

Kişisel sorunlar ve anlaşmazlıklar konuşulmaz. kişisel saldırılara izin verilmez.

Hangi çalış tayda görüşlerinizi ifade etmek istiyorsanız ilgili ana başlık altında yazmalısınız.Görüşler olması gereken yerde değilse ilgili yere taşınacaktır.

Kendi görüşlerinizin dışında görüşlerinizi yazarken mutlaka kaynak belirtilecektir..

Kaynak bildirmek şartı ile kişiler yada kurumların, çalış tayımıza faydalı olacak görüşlerini  yazmak serbesttir.

Yazılarımızı kullanıcı isimler dahil Türkçe yazacağız.
Yazı düzenini bozduğu için yazılar küçük harfle yazılmalıdır
Yazıların kısa ve öz olmasına dikkat edilmelidir

Yazılarımızı en sade biçimde yazacağız, Yazı düzenini bozmayacak biçimde özel  olarak vurgulanması gereken yerler renklendirme, kalınlaştırma boyutu büyültülüp küçültülebilir.

Çalıştay da Türkçe olmayan sözcükler tespit edildiğinde  bizleri uyararak  Türkçe karşılığını da yazarak düzeltilmesini sağlayın.

Site yöneticileri uygun olmayan iletileri silme, düzenleme, (konuları yahut iletileri) taşıma, konuları kilitleme ve ileti sahibi üyeyi uyarma yetkisine sahiptir; itiraz edilemez.

Çalıştaya  üyeler Makale yazarak ta katkıda bulunabilirler. Zamanlamaya dikkat edilerek  yer durumuna göre yer verilecektir.Kısa ve öz olmasında yarar vardır.

Çalış tayımız yeni olduğu için  kurallar  değişebilir. Yeni kurallar  ilave edilebilir. Değiştikten sonra hemen geçerli olacağı için lütfen zaman zaman bakın

Sitemize her üye olan kişi bu kuralları kabul etmiş sayılır.

Nasıl katılacağız için 1 cevap

  1. Hülya Yıldırım der ki:

    Herzaman bilinçli ve mahallelerinde üyelerin örgütlü olmasından, birbirleri ile temasta olmasının üyeleri güçlendireceğini söyleyen biri olarak, bende hem bilgilenmeye hemde bilgileri paylaşmak adına buradayım…

Yorumlar kapalı.